2018-ban Budapesten töltöttünk egy hetet. Ekkor több mint 45 éve nem néztünk szét, nem sétáltunk, nem játunk a régen itthagyott Pesten. Nosztalgia napok lettek, mert felkerestük fiatal korunk kedvenc helyeit, ahol még külön utakon jártunk nem ismertük egymást. A Budai vár ikonikus hely volt. Én nézelődni, párom anno munkába járt ide. Bár többször említette, hogy maradandót alkotott itt, 50 éve, de újra ott állni, szép pillanat volt. Az "alkotás" mit sem változott? A bazalt útfelület hűen őrizte keze munkáját.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése